Servis

Kubota_samolepka_5let

Záruky

Stojíme si za svým.

Spolehlivost a dlouhá životnost - to jsou základní požadavky při výrobě všech strojů Kubota.

Kubota care

Kubota, japonský výrobce zemědělské techniky se 130letou tradicí, si zakládá především na kvalitě a spolehlivosti svých strojů. Důkazem je nový celosvětově rozšířený flexibilní systém záruky Kubota care. Jedná se o prodlouženou záruku poskytovanou přímo výrobcem. Na stroje zakoupené v síti autorizovaných prodejců Kubota v České republice je poskytována 5letá tovární záruka.

Kubota Care

Motohodiny téměř bez limitu

Záruka přináší ochranu po dobu 5 let nebo do dosažení limitu až 3000 Mth (v závislosti na typu stroje). Jsme si vědomi, že v některých provozech by nemusely být nastavené limity dostačující, a proto je tady pro vybrané modely i další příplatková možnost zvýšení až na 5000 Mth.

Je něčím tato dlouhá záruka podmíněna?

- Výrobce zná svoje výrobky. Uvědomuje si, že dlouhá životnost stroje závisí především na jeho kvalitní údržbě. Kvalitní údržbu nebo opravu dokáže poskytnout pouze proškolený technik s odpovídajícím vybavením a znalostmi stroje. Z tohoto důvodu je nutné provádět pravidelnou údržbu a opravy v síti autorizovaných prodejců Kubota. Servisní kontrolu je nutné absolvovat vždy minimálně jednou ročně nebo při dosažení motohodin stanovených v návodu k používání.

- Pro servis a opravy využívat originální náhradní díly a maziva Kubota, jelikož zajistí ochranu a funkčnost stroje na nejvyšší úrovni.

- Nic dalšího nehledejte. Žádné skryté poplatky, doplňkové služby apod. Prodloužená záruka je poskytovaná přímo výrobcem.

Proč vyžadovat prodlouženou záruku?

- Všechny části stroje jsou kryty ve stejném rozsahu jako u základní záruky.

- Přináší ochranu proti nepředvídatelným nákladům za opravy po dobu 5 let, např. po celou dobu financování.

- Prodloužená záruka je přenositelná, tzn. že může být poskytována i na dalšího majitele v případě prodeje.

- Stroj bude v lepší kondici, jelikož bude mít pravidelnou údržbu od vyškolených servisních techniků autorizovaného prodejce Kubota.

Prodloužená záruka

Prémie za věrnost.

Na ostatní stroje

Kubota poskytuje rozsáhlou záruku, která kryje konstrukční vady, poruchy funkčnosti nebo výrobní vady materiálu v délce 12 měsíců nebo do ujetí 1 000 mth., resp. při prodeji stroje fyzické osobě, která nejedná v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolaní 24 měsíců nebo do ujetí 1 000 mth.

Bližší informace a kompletní záruční podmínky na vyžádání u autorizovaných prodejců Kubota nebo na info@kubota.cz.