Servis

Oleje Kubota

oleje

Originální oleje Kubota podporují konstrukční řešení motoru, převodovky, hydraulického systému a zajišťují vysokou spolehlivost a delší životnost jednotlivých skupin.

Motorové oleje Kubota

Originální motorové oleje Kubota jsou vyvinuty a testovány se zvláštním důrazem na použití traktoru i v extrémních podmínkách.

Oleje Kubota Power a Power Plus jsou zárukou dokonalého mazání při vysokém namáhání a snadného startování i za nízkých teplot.

Při pravidelném používání správných originálních olejů Kubota bude váš traktor i po mnoha letech zaručovat vynikající výkon, nízkou spotřebu a emise.

Oleje pro převodovky a hydraulické soustavy

Oproti mazivům dostupným u běžných značek jsou originální oleje Kubota UDT a SUPER UDT testovány nejen v laboratořích, ale také přímo ve strojích Kubota. Tyto prémiové oleje zajistí vysoký výkon a dokonalou ochranu Vašeho traktoru.

Převodové oleje

Oleje vyvinuty pro širší využití převodových soustav. V maximální míře vyhovují potřebám Vašeho traktoru Kubota i ve velmi obtížných provozních podmínkách.

Stroje Kubota jsou vyvíjeny a vyrobeny tak, aby po celou dobu své životnosti zaručovaly výkon, účinnost a spolehlivost na bezkonkurenční úrovni.

Aby si však tyto skvělé vlastnosti dokázaly udržet, vyžadují pravidelnou údržbu a odpovídající provozní kapaliny.