Servis

Motory Kubota

motor

Firma Kubota reprezentuje od založení firmy inovační techniku s vysoce výkonnými motory. Dvě zvláštnosti charakterizují dieselové motory: víceventilová konfigurace se 2, 3 a 4 ventily a ekologické nároky, zaručující plnění celosvětově platných a přísných norem zplynování. A ještě jednou zvláštností se motory vyznačují: individualitou. Dle účelu použití je možné zabudovat motory jako skutečný unikát dle individuálního přání zákazníka.

Výkon a dlouhá životnost jsou pro dieselové motory Kubota prvořadým kriteriem. Nákladná, ale bezúdržbová ozubená kola na rozdíl od ozubených řemenů s nutností intenzivní údržby obstojí bez problémů při používání po dobu až 20.000 provozních hodin. To odpovídá ujetí cca 1,2 milionu kilometrů po silnici.

Tito vytrvalí pomocníci splní každý požadavek, proto používají dieselové motory Kubota významné podniky v oboru, jako např. firma BOBCAT pro kompaktní nakladače, CARRIER pro chladicí agregáty nákladních automobilů nebo BOMAG pro silniční válcovací stroje, Giant, Schäffer, Merlo, Manitou a další.

Pro zaručení optimální dimenze motorů pro pozdější nasazení analyzují naši inženýři nejprve přesně požadavky každého výrobce stroje. Zkušebna, zřízená v Rodgau, kontroluje vzorky motorů před dodávkou. Je zde možné kdykoliv simulovat např. studený start při teplotě do mínus 35°C. Všechno, abychom mohli s klidným svědomím prohlásit „Kubota inside“.

Podrobnější informace o parametrech motorů instalovaných v komunálních a stavebních strojích z naší nabídky získáte ZDE.