Casova_osa

O nás

  • 2019
  • 2018
  • 2015
  • 2014
  • 2013

3. červen 2019
Den s Kubotou v Chomuticích se vydařil

Více než 500 návštěvníků zavítalo na konci května do Chomutic u Jičína, kde se 30. května uskutečnil první ročník polního Dne s Kubotou. Ten připravila společnost K.B.T. PROFTECH, dovozce komunální a zemědělské techniky Kubota do ČR, ve spolupráci se společností STAVES s.r.o., dovozcem stavební techniky Kubota.

Nedaleko místního fotbalového hřiště tak vznikl útulný areál oděný v tradiční oranžové barvě této japonské značky proslulé svou spolehlivostí a kvalitou. Jednotlivé skupiny rozestavených strojů Kubota byly důkazem, že jde o první jedinečné představení, na kterém se společně setkává komunální, zemědělská a stavební technika této značky.

Krátce po desáté hodině zahájil polní den jednatel společnosti K.B.T. PROFTECH Jiří Zikmund a obchodní ředitel Michal Weis, ke kterým se připojil také obchodní ředitel Kuboty pro severní, střední a východní Evropu Maciej Rujner. Pak už začaly do arény před velkoplošnou obrazovku, na které bylo celé dění v areálu promítáno, najíždět zemědělské traktory Kubota, aby mohly být představeny návštěvníkům. Od nejmenších univerzálních traktorů řady M4002 o výkonu 66-74 koní, až po zatím nejsilnější traktory Kubota řady M7002 o výkonu 135-175 koní.

Po nich se pozornost stočila na komunální techniku a návštěvníkům, kteří si je poté mohli sami vyzkoušet, byly aktivně představeny univerzální traktory a traktorové sekačky. Prosluněné počasí této přehlídce přálo a návštěvníci mohli mezi jednotlivými představeními najít úkryt a občerstvit se ve velkých stanech. Široký sortiment japonského výrobce ale nenechal nikoho dlouze vydechnout a jen co dozněly motory traktorových sekaček, kompletní pícninářská linka předvedla, že si bez problémů poradí s místním porostem.

Poté se dění přesunulo na druhou stranu areálu, kde se představily stroje na zpracování půdy a setí, aby se dění vrátilo zpět do hlavního areálu, kde byly představena moderní technika pro ochranu a výživu rostlin – moderní nesené i tažené postřikovače a rozmetadla průmyslových hnojiv.

Závěr patřil manipulátorům, nakladačům a minibagrům ze sortimentu stavební techniky a tečku se povedeným polním dnem udělalo losování výherců připravených cen v barvách Kubota. Děkujeme za Vaši účast na 1. Dnu s Kubotou. Věříme, že se Vám líbil a již nyní se těšíme na ten další.

Den s Kubotou v Chomuticích

Den s Kubotou v Chomuticích

Den s Kubotou v Chomuticích