Casova_osa

O nás

  • 2018
  • 2015
  • 2014
  • 2013

1. květen 2018
Kubota představuje novou řadu MGX-IV

Kubota představuje novou řadu MGX-IVKubota uvádí na trh zcela novou řadu traktorů MGX, která jsou speciálně navržena tak, aby práce farmářů byla ještě rychlejší a efektivnější. S vylepšeným brzdným výkonem, výkonným hydraulickým systémem a výkonným motorem je tato nová řada dokonalým nástupcem předchozích modelů.
Od efektivity a výkonu až po komfort i manévrovatelnost byla řada MGX-IV navržena s ohledem na pracovní požadavky zemědělců.

Kabina nové řady traktorů MGX IV vyniká svým ergonomickým uspořádáním v interiéru. Prostorná kabina umožňuje nadstandardní výhled do všech směrů. Novinkou je i přepracovaný design kapoty motoru, který se přibližuje designu řady M7002.

Modelová řada MGX IV řada zahrnuje 5 modelů vybavených převodovkou Powershift s 8 stupni pod zatížením, které je možné řadit ve třech jízdních rozsazích (silniční, polní a plazivý). Traktory celkem tedy disponují 24 stupni vpřed a 24 stupni vzad. Automaticky režim převodovky umožňuje řadit až 4 stupně samovolně. Nová řada MGX IV nabízí bezkonkurenční výkon díky výkonným motorům V6108 a V3800.

Nová řada MGX-IV přichází s několika inovacemi oproti svému předchůdci. Průtok hydraulického čerpadla byl navýšen pro ještě náročnější požadavky. Průtok jednotlivých hydraulických okruhů je nově možné měnit přímo ze sedadla řidiče.

Inovacemi prošlo i zvýšení bezpečnosti obsluhy. Obsluha je upozorněna zvukovým signálem, pokud opustí sedadlo řidiče bez zatažení parkovací brzdy. Nová řada MGX IV také obsahuje nový, větší 150A Alternátor.

Řada MGX-IV si zachovává svou působivou zdvihací kapacitu zadního tříbodového závěsu 5000 kg/6100 kg pro práci se všemi stroji s maximální produktivitou a efektivitou. Ovládání zadního tříbodového závěsu probíhá elektronicky tlačítky na loketní opěrce řidiče a také zvenčí pomocí tlačítek na zadních blatnících traktoru. Řada MGX-IV vyniká svou manévrovatelností a díky tomu se přizpůsobí všem druhům terénu jak při práci na poli, tak při přepravě.

Řada Kubota MGX-IV může být vybavena terminálem ISOBUS, díky čemuž se stane kompatibilní s jakýmkoliv nářadím využívajícím technologii ISOBUS. Pro přesné zemědělství mohou být traktory vybaveny automatickým řízením s možností GEOCONTROL na terminálech ISOBUS, čímž se MGX-IV stává vhodným traktorem pro aplikace, které vyžadují větší přesnost, například aplikace přípravků na ochranu rostlin, hnojiv nebo osiv. Přesné zemědělství napomáhá významné úspoře nákladů a času.
Řada MGX-IV nabízí vysoký výkon, úsporu paliva a spolehlivost, které představují základní hodnoty všech výrobků společnosti Kubota.