L 4100 HST

ŘADA L

41,6 HP (30,6 kW)

  • 41 k, úsporný motor Kubota 4-válec.
  • 2x4 / 4x4.
  • Třístupňová hydrostatická převodovka, zdvih hydrauliky 1300 kg.
  • Jednoduchý zemědělský traktor, nejlepší v kombinaci s čelním nakladačem.
  • Vyroben v Japonsku!
L 4100 HST

Popis produktu

L 4100 HST

Již více než 10 let patří traktory KUBOTA standardní série L na celém světě k nejoblíbenějším strojům - nový typ L4100 HST rozšiřuje tuto konstrukční řadu.
Model L4100HST je vybavený hydrostatickou převodovkou.

Motor

KUBOTA je známá po celém světě výkonnými motory s dlouhou životností. Také dieselový motor E-TVCS v traktoru L4100 s výkonem 30,6 (41,6 PS) si poradí s každou prací. Robustní motor má vysoký výkon, vysoký točivý moment a nízkou emisi škodlivých látek. Vyrovnávací hřídele zajišťují klidný chod motoru a minimalizované vibrace.

Hydrostatická převodovka (HST)

Nastavení této hydrostatické převodovky se u moderních pracovních strojů provádí prostřednictvím servořízení. Nezávisle na zatížení umožňuje tento systém klidný chod při vynaložení minimální obslužné síly. Změna směru jízdy vpřed a vzad a změny rychlosti probíhají jistě a jednoduše. Hydrostatická převodovka redukuje vibrace a hlučnost a současně umožňuje zvýšení komfortu a výkonnosti.
Třístupňová převodovka umožňuje optimální přizpůsobení se jakémukoliv požadavku. Plynulá funkce tempomatu udržuje v případě potřeby, např. při sečení, konstantní pracovní rychlost...

Prostorné místo pro řidiče

Rovná podlaha a prostorné místo pro řidiče nabízí dostatek místa pro obsluhu, zavěšené pedály nabízejí velký prostor pro nohy a komfort při práci.

Přednosti stroje

A - Velká palivová nádrž
Díky palivové nádrži s obsahem 42 litrů nebudete ztrácet čas častým tankováním.
B - Moderní design
Díky štíhlé a zaoblené přídi není stroj jenom opticky líbivý, ale nabízí také vynikající výhled na pracovní prostor. Jednodílný doširoka otevíratelný kryt motoru umožňuje rychlý přístup na důle- žitá údržbářská místa. C - Hydrostatické servořízení
Také při práci s těžkými břemeny reaguje hydrostatické servořízení velmi citlivě a umožní Vám pracovat bez známek únavy.
D - Integrovaný tlumič
Při práci s čelním nakladačem je velmi důležitý dobrý výhled dopředu, proto je tlumič umístěn pod krytem motoru a zplodiny jsou odváděny dolů.

Komfortní hydraulické řízení hnací hřídelí a obsluha zadního zvedáku

U traktoru L4100 se nezávislá zadní hnací hřídel zapíná hydraulicky bez ovládání pedálu spojky. Držák horního ramene a snadno přestavitelné stabilizátory spodního ramen jsou dodávány sériově