L 3200

ŘADA L

33 PS ( 24,6 kW) SAE

  • 32 k, úsporný motor Kubota 3-válec.
  • 2x4 / 4x4.
  • Převodovka 8V/4R, zdvih hydrauliky 906 kg.
  • Jednoduchý zemědělský traktor, nejlepší v kombinaci s čelním nakladačem.
  • Vyroben v Japonsku!
L 3200

Popis produktu

L 3200

Základní model konstrukční řady L. Díky svým četným zlepšením je tento diesel traktor nové generace ještě výkonnější a uživatelsky všestrannější. Prostorné a přehledné místo pro řidiče, štíhlá a moderní konstrukce s jednodílným krytem motoru, výkonný motor, všestranné reverzní ústrojí, velká palivová nádrž, maximálně funkční čelní nakladač a mnoho dalších. Standardní traktor Kubota typu L3200 tak nabízí celou řadu zlepšení pro provádění nejrůznějších úkonů ? od péče o krajinu až po práce v zemědělství.

Motor

Velmi spolehlivý, tříválcový, kapalinou chlazený dieselový motor E-TVCS o výkonu 33,4 HP se vyznačuje, jak už jeho předchozí modely, dynamickým výkonem a vysokým krouticím momentem a přitom nezatěžuje životní prostředí škodlivými emisemi, hlučností a vibracemi. Vzhledem k větší palivové nádrži (objem 34 l) je možné pracovat déle a omezit tak ztrátu času při tankování což příznivě ovlivňuje efektivitu práce.

Možnost širokého otevření krytu motoru

Nezávisle na tom jedná-li se o jednoduché údržbářské práce nebo rozsáhlé opravy, s nově konstruovaným, doširoka otevíratelným krytem motoru a čelním chladičem, který je demontovatelný bez použití nářadí, může být většina motorových dílů volně uložena ? to značně usnadňuje údržbářské práce a opravy.

Spolehlivá převodovka pro stejnoměrný výkon

Díky vyššímu výkonu a mechanickému reverznímu převodovému ústrojí je možné pracovat ještě rychleji. Pro jednodušší provoz s čelním nakladačem disponuje skupinová převodovka mechanickým reverzním řadicím ústrojím v dolním řadicím stupni a zpátečce. Kromě toho je k dispozici osm řadicích stupňů pro jízdu vpřed a čtyři stupně pro jízdu vzad (8V/4R), takže vždy je možné zvolit optimální rychlost pro docílení nejvyšší produktivity.
A - Páka skupinové převodovky
B - Hlavní řadicí páka

Náhon na všechna kola s kuželovými převody

Tento vynikající prvek umožňuje extrémně malý rádius otáčení při plném přenosu síly na kola při každém nárazu ramena.

Jízdní komfort

Komfort zvyšuje produktivitu.Pro docílení maximálního komfortu bylo upraveno místo pro řidiče. Ve srovnání s předchozími modely byl prostor, který má řidič k dispozici, zvětšen o 12%. Kromě toho usnadňuje plochá podlaha u řidiče nastupování na traktor L3200. Ergonomicky vhodné umístění skupinové řadicí páky usnadňuje práci. Ovládací páka hnací hřídele je umístěna na dosah řidiče. Pro snížení únavy řidiče je traktor vybaven jednoduchým a plynulým hydrostatickým servořízením. Pro získání absolutně volného výhledu, a tím lepšího provozu čelního nakladače, je tlumič umístěn pod krytem motoru.