Náhradní díly a servis

Celosvětová servisní síť je k dispozici všem zákazníkům firmy KUBOTA a sleduje pouze jeden cíl: stálou připravenost všech strojů k provozu, rychlé zásobování náhradními díly a rychlé provádění oprav.
V souhrnu nabízí kompletní servis KUBOTA řadu předností a přirozeně bezpečnost pro zákazníky.
Odstávky stroje z provozu jsou nehospodárné, mnohdy se jim však nedá zabránit. Profesionální zásobovací systém, podporovaný satelitní komunikací, účinně pomáhá odstávky zkrátit a zaručuje vysokou disponibilitu originálních náhradních dílů. Například centrální sklad v Rodgau s více než 50.000 originálními náhradními díly nabízí rychlé a bezproblémové zásobování. Systém KUBOTA KWIN (Kubota Worldwide Information Network) umožňuje neustálý přehled o skladových zásobách po celém světě pomocí satelitu. Pokud by některý náhradní díl nebyl skladem, zjistí systém permanentního přehledu zásob náhradních dílů ve Francii, Anglii a ve Španělsku okamžitě, odkud je možné díl co nejrychleji zajistit.
Informace o náhradních dílech Vám poskytne Váš prodejce, servisní středisko eventuálně výhradní dovozce, firma K.B.T. PPROFTECH s.r.o. na mailové adrese: tomas.koch@kubota.cz